fbpx Адвокат по статтям 130,124 КУпАП | Адвокатське Бюро «ЮРЛАЙТ»

Адвокат по статтям 130,124 КУпАП

Адвокат по ст.130 КУпАП (Захист водіїв)

Якщо  є загроза позбавлення водійських прав, або Вас зупинила поліція і необхідно, щоб юрист негайно прибув на місце зупинки, зверніться до Адвокатського Бюро “ЮРЛАЙТ”. Адвокати нашого бюро забезпечать  захист у справах про притягнення водіїв до адміністративної відповідальності за ст. 130 КУпАП (керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння) та ст. 124 КУпАП (порушення ПДР).


Послуги адвоката:

Миттєвий виїзд на місце події;
Повернення водійських прав;
Скасування штрафів;
Захист водіїв  за ст. 130 КУпАП;
Захист водіїв за ст. 124 КУпАП;
Кримінальні справи по ДТП;
Оскарження дій поліції


  Вартість – від 2 500 грн.


Службові особи часто діють неправомірно і складають незаконні  протоколи про притягнення водіїв до адміністративної відповідальності. Серед іншого, наслідком таких неправомірних дій є безпідставне позбавлення водійських прав. Щоб уникнути незаконного позбавлення водійських прав радимо заручитися допомогою адвоката не лише в суді, а й відразу – в момент зупинки Вашого авто поліцією.

Працюємо на результатЗначний досвідСвоєчасне виконання

Ми знаємо як правильно оскаржити неправомірні дії працівників поліції, скасувати штрафи, повернути водійські права та стягнути шкоду при ДТП. Не гайте часу, зателефонуйте до нашого Адвокатського бюро, отримайте попередню юридичну консультацію.


(093) 783-06-73
(096) 283-90-84

Замовити зворотній дзвінок