fbpx Адвокат по питаннях нерухомості | Адвокатське Бюро «ЮРЛАЙТ»

Адвокат по питаннях нерухомості

Повний юридичний супровід при укладенні договорів з нерухомістю як на первинному, так і на вторинному ринку. Ми забезпечимо ваші інтереси при укладенні договорів купівлі-продажу квартири, будинку, земельної ділянки, договорів оренди, іпотеки, а також інших угод з нерухомістю. Зверніться до Адвокатського Бюро «ЮРЛАЙТ», участь юриста при укладанні договору завжди буде гарантом захисту ваших прав та інтересів. 


Послуги адвоката:

Перевірка в реєстрі нерухомого майна;
Перевірка в судовому реєстрі;
Перевірка права власності;
Перевірка дозвільних документів на будівництво;
Виявлення іпотек, арештів, обтяжень;
Перевірка повноважень продавця;
Перевірка договірної схеми на предмет законності;
Аналіз договору і внесення необхідних змін;
Супровід укладення договору у нотаріуса


Вартість – від 2 000 грн.


Досить важливими є умови договору по якому Ви купуєте нерухомість у власність. Договір підлягає ретельній перевірці, адже саме договір регулює питання оплати грошових коштів, переходу права власності та відповідальності продавця (забудовника).

Працюємо на результатЗначний досвідСвоєчасне виконання

Ризики, з якими можна зіштовхнутися при укладенні угод з нерухомістю: наявність арештів та інших обтяжень; наявність судових спорів; критичний фінансовий стан забудовника; відсутність необхідних дозволів на будівництво; відсутність належним чином оформленого права на землю; відсутність технічних умов на підключення комунальних послуг (ТУ); відсутність повноважень; шахрайство. Для мінімізації ризиків, не гайте часу, зателефонуйте до нашого Адвокатського бюро, отримайте попередню юридичну консультацію.


(093) 783-06-73
(096) 283-90-84

Замовити зворотній дзвінок