fbpx ПРО НАС | Адвокатське Бюро «ЮРЛАЙТ»

ПРО НАС

Про наше Адвокатське Бюро

Адвокатське Бюро «ЮРЛАЙТ» – команда кваліфікованих юристів та адвокатів, які мають значний досвід практичної юридичної діяльності. Ми надаємо повний спектр юридичних послуг для фізичних осіб і бізнесу, починаючи від юридичної консультації, закінчуючи абонентським юридичним обслуговуванням і представництвом в суді. Особливістю діяльності нашого бюро є можливість надання юридичних послуг не тільки при зустрічі, а й дистанційно, з використанням програм: вайбер, скайп, електронної пошти. Ми вводимо якісно новий підхід до вирішення юридичних питань, для зручності користування послугами нашими клієнтами.

Разом з цим ми розміщуємо на сайті статті на юридичну тематику, корисні поради, які стануть в нагоді у повсякденному житті.

Наше Адвокатське Бюро гарантує високий рівень обслуговування та професіоналізму. Жодна справа не вирішується без дотримання принципів конфіденційності та порядності.

Здійснюємо юридичний супровід стратегічних проектів та беремося за вирішення найскладніших справ. Вважаємо, що немає безвихідних ситуацій, завжди шукаємо варіанти, допомагаємо клієнтам прийняти оптимальне рішення. Переваги співпраці з нами: націленість на результат; оперативність; індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Будьте з нами та вирішуйте свої питання легко!.

Наша команда

  • Керуючий партнер, адвокат Спеціалізація: договірне, податкове, адміністративне право. Досвід роботи: 9 років.
    Горобівський Іван Григорович
  • Юрист Спеціалізація: цивільне, сімейне право. Досвід роботи: 5 років.
    Соколюк Аліна Сергіївна
  • Юрист Спеціалізація: корпоративне право, нерухомість. Досвід роботи: 6 років.
    Ткачук Роман Миколайович

Гарантуємо якісну правову допомогу

Легкість та швидкість вирішення складного питання насамперед залежить від компетентності адвоката.

Горобівський І.Г.