fbpx Адвокат по кримінальним справам | Адвокатське Бюро «ЮРЛАЙТ»

Адвокат по кримінальним справам

Адвокат по кримінальним справам

Участь адвоката у кримінальному процесі необхідна не лише для захисту прав підозрюваного, обвинуваченого, а й для представництва інтересів потерпілого, свідка. До кримінальних справ не можна ставитися легковажно, найменша помилка може призвести до невідворотних наслідків. Зверніться до Адвокатського Бюро «ЮРЛАЙТ» та забезпечте себе правом на захист та належну правову допомогу.

Потрібно скласти заяву про злочин?

Вас затримали за підозрою у вчиненні злочину?

Шукаєте адвоката для захисту в суді?

Не знаєте як правильно поводити себе при допиті?

Проводять обшук або арештували майно?

Спеціалізуємось по кримінальних справах. Професійна правова допомога

tor

Допомога адвоката у кримінальних справах

Адвокат по майнових злочинах (крадіжки, шахрайство)

Адвокат з посадових та економічних злочинів

Адвокат по наркотиках (ст. 307, 309 КК)

Адвокат по тілесних ушкодженнях, хуліганству

Адвокат по військових злочинах

Основні види допомоги адвоката по кримінальним справам

Адвокат для Затриманого
Затриманою є особа, яка через підкорення наказу повинна залишатися з уповноваженою службовою особою у певному місці. І зовсім не обов’язково затримана особа має бути в кайданках. За загальним правилом затримання відбувається на підставі рішення суду, яке викладається у формі ухвали. Однак законодавство також передбачає можливість затримання без ухвали суду за наявності однієї з підстав: 1) якщо особу застали під час вчинення кримінального правопорушення; 2) якщо безпосередньо після вчинення кримінального правопорушення свідок чи потерпілий, або сукупність очевидних ознак на тілі, одязі чи місці події вказують на те, що саме ця особа щойно вчинила злочин. З моменту затримання в особи виникає ряд прав, які негайно слід реалізувати, і про які затриманий часто навіть не здогадується. Адвокат по кримінальних справах забезпечить дотримання прав особи, яку затримали за підозрою у вчиненні злочину, надасть рекомендації щодо поведінки підозрюваного, не тільки повідомить, а й роз’яснить права підозрюваного. Залучення адвоката на стадії затримання є необхідним в першу чергу з метою перевірки обгрунтованості затримання, здійснення контролю за діями представників правоохоронних органів, недопущення дій, що принижують честь і гідність підозрюваного, дій які можуь завдати шкоди здоров’ю підозрюваного. Адвокат по кримінальним справам зафіксує всі порушення, які були допущені при затримманні особи і згодом уміло використає їх з ціллю досягнути бажаного результату для клієнта.

Адвокат для Підозрюваного
Підозрюваною є особа, яка затримана за підозрою у вчиненні злочину або особа, якій вручено повідомлення про підозру. Статус підозрюваного існує в особи протягом усього часу здійснення досудового розслідування, і аж до моменту доки справа не потрапить до суду. Адвокат захищає інтереси підозрюваного від незаконних дій зі сторони органів слідства, бере учать в допитах та в інших слідчих діях, захищає підозрюваного при вирішенні питання про обрання запобіжного заходу, оскаржує дії,бездіяльність та процесуальні рішення слідчого, прокурора. Участь адвоката на етапі досудового розслідування важко переоцінити, оскільки все, що було зібрано чи сказано на досудовому слідстві має вирішальне значення для прийняття судом рішення про винуватість чи невинуватість особи.

Адвокат для Обвинуваченого
Обвинуваченим є особа, щодо якої матеріали кримінального провадження передано до суду. Адвокат по кримінальним справам забезпечить захист інтересів обвинуваченого у суді, збере необхідні докази, складе процесуальні документи, підготує обвинуваченого до виступу. Основною задачею адвоката на цьому етапі є продемонструвати суду всі недоліки та порушення досудового слідства, переконати суддю у невинуватості клієнта, або у необхідності звільнення від кримінальної відповідальності чи застосування більш м’якого покарання.

Адвокат для Свідка
Свідком є особа, якій відомі або можуть бути відомі обставини, що мають значення у конкретному кримінальному провадженні. В першу чергу свідок має знати, у зв’язку з чим і в якому кримінальному провадженні він викликається для допиту. На перший дзвінок слідчого, не варто поспішати бігти давати показання чи будь-які усні пояснення. Спершу потрібно з’ясувати, чи дотримано процедуру здійснення виклику, в якому статусі викликається особа. Нерідко трапляються історії коли свідок стає підозрюваним. Саме тому свідку необхідний адвокат по кримінальним справам, який надасть консультацію щодо правового статусу, роз’яснить права і обов’язки, підготує до допиту, і найголовніше, безпосередньо буде присутнім на допиті. Присутність адвоката на допиті значно зменшить ризики здійснення тиску зі сторони слідчого чи допущення будь-яких зловживань при спілкуванні зі свідком.

Адвокат для Потерпілого
Потерпілим є особа, які кримінальним правопорушенням завдано майнової, фізичної або моральної шкоди. Бездіяльність слідства може призвести до неможливості притягнути винного до кримінальної відповідальності. Як наслідок, винна особа не лише залишиться без покаранння, а й не матиме обов'язку компенсувати потерпілому будь-які збитки. Щоб цього не сталося у справі потрібно займати активну позицію, що допоможе зробити адвокат. Адвокат по кримінальних справах допоможе скласти заяву про злочин, буде присутнім при допитах, допоможе зібрати необхідні докази, подасть цивільний позов про відшкодування збитків, забезпечить проведення відповідних експертиз. За участі адвоката потерпілий буде досконало знати свої права, а також чітко розуміти перспективи досягнення результату у справі.

Послуги адвоката по кримінальним справам

Адвокат по кримінальних справах забезпечить:

✓ Збір доказової бази у справі;

✓ Супровід при допиті у слідчого;

✓ Розробка лінії захисту;

✓ Ініціювання проведення слідчих дій;

✓ Складання процесуальних документів;

✓ Участь в судах усіх інстанцій

Наша статистика по кримінальних справах

  • Захист підозрюваного на досудовому розслідуванні95%
  • Захист обвинуваченого в суді90%
  • Представництво інтересів потерпілих85%
Участь адвоката у кримінальному провадженні є запорукою дотримання ваших прав та інтересів, незалежно від процесуального статусу у справі. Кримінальний процес є досить формалізованим, без грунтовних знань норм Кримінального процесуального кодексу, ймовірно, що моменти, на які б охоче звернув увагу адвокат, залишаться непоміченими судом, слідчим та прокурором. Слідчий та прокурор без сумніву скористаються найменшою можливістю викривити ситуацію на свою користь і зробити винним особу не з'ясувавши всіх обcтавин справи до кінця. За кожним кроком слідчого потрібен пильний контроль, чи то ви підозрюваний, чи то ви потерпілий, і цей контроль може забезпечити тільки адвокат. Ми знаємо як правильно діяти у кримінальному провадженні. Не гайте часу, зателефонуйте до нашого Адвокатського бюро, отримайте попередню юридичну консультацію.

Переваги роботи з нами:

✓ швидкий аналіз матеріалів справи;

✓ розумна ціна на юридичні послуги;

✓ ми на зв'язку 24/7;

✓ конфіденційність;

✓ своєчасне виконання домовленостей
home_tor

Працюємо на результат

home_time

Виїзд до клієнта

home_libra

Надійний захист в суді

Вимоги до адвоката по кримінальним справам

Адвокатом у кримінальних справах може бути юрист, який має право на зайняття адвокатською діяльністю та відомості про якого внесено до Єдиного реєстру адвокатів України. Захищати інтереси підозрюваного, обвинуваченого у кримінальному провадженні може тільки адвокат. Представництво інтересів свідка та підозрюваного згідно вимог законодавства здійснюється також виключно адвокатом. Адвокат по кримінальним справам користується процесуальними правами підозрюваного, обвинуваченого, захист яких він здійснює. Адвокат здійснює представництво, захист інтересів особи на підставі укладеного договору про надання правової допомоги та ордеру, який видається адвокатом.

Вартість послуг адвоката по кримінальним справам

Вартість послуг адвоката визначається у кожному конкретному випадку і залежить від наступних факторів: місце проведення слідства, кількість учасників процесу, тяжкість вчиненого злочину, кількість фігурантів злочину та особливості взаємозв’язків між ними, обсяг матеріалів кримінального провадження, кількість слідчих дій, обсяг зібраних доказів, кількість та обсяг документів, які слід підготувати на досудовому розслідуванні та етапі судового розгляду справи.

Як скористатися послугами кримінального адвоката у Києві?

Для того, щоб скористатися послугами адвоката достатньо зателефонувати за вказаними телефонними номерами або скористатися кнопкою "зворотнього зв’язку". Ви можете коротко описати суть питання, адвокат надасть попередню юридичну консультацію. Все що Ви повідомите адвокату залишиться в таємниці, дотримання адвокатської таємниці є одним з основних принципів діяльності нашого Адвокатського бюро. Також Ви можете відразу домовитися з адвокатом про зустріч, попередньо погодивши час. Для більшої зручності користування послугами адвоката, є можливість виїзду до місця погодженого клієнтом. На першій зустрічі Клієнт розповідає суть проблеми і надає адвокату документи для ознайомлення. Після аналізу документів та інформації, адвокат визначає перспективи справи та погоджує з клієнтом умови подальшої співпраці. Надання правової допомоги клієнту здійснюється після підписання офіційного договору, умови якого обговорюються з клієнтом в індивідуальному порядку. Уклавши договір, клієнт отримає професійну правову допомогу у кримінальному провадженні з максимально можливим захистом його інтересів.

Зателефонуйте до нас та отримайте якісну консультацію адвоката