fbpx ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ | Адвокатське Бюро «ЮРЛАЙТ»

ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ

Реєстрація бізнесу
Надаємо юридичні послуги з реєстрації бізнесу різних організаційно-правових форм: реєстрація ТОВ. ФОП, приватних підприємств, акціонерних товариств, управляючих компаній. Здійснюємо постановку на облік платником податку на додану вартість, єдиного податку 1, 2 і 3 груп.

Зміни ЄДР
Внесення змін до єдиного державного реєстру та інших змін щодо зареєстрованих юридичних осіб: зміна найменування підприємства, зміна юридичної адреси (місцезнаходження), зміна керівника (директора), зміна видів економічної діяльності (КВЕД), зміна складу учасників та засновників, зміна розміру статутного капіталу, вихід учасника (засновника), зміна статуту, приведення статуту у відповідність до діючого законодавства, інші зміни до відомостей про юридичну особу. Внесення змін щодо ТОВ, ФОП, приватних підприємств, громадських організацій, громадських спілок, благодійних організацій, юридичних осіб інших організаційно-правових форм.

Договірна робота
Розробка та складання договорів, аналіз договорів, правова експертиза договорів, складання та аналіз договорів ЗЕД (зовнішньоекономічних договорів), внесення правок до договорів, виявлення ризиків, визнання договорів недійсними, розірвання договорів, ведення переговорів з контрагентами.

Неприбуткові організації
Реєстрація громадських організацій, громадських спілок, об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), благодійних організацій, благодійних фондів, кооперативів, внесення змін до відомостей щодо неприбуткових організацій (зміна найменування, зміна місцезнаходження, зміна складу керівних органів, зміна керівника, зміна статутних документів тощо), отримання статусу неприбуткової організації.

Абонентське юридичне обслуговування
Надання правових консультацій по питаннях поточної господарської діяльності, моніторинг законодавства, правова експертиза і складання договорів (проста і складна конструкція), Складання внутрішніх документів підприємства (положення, інструкції, накази), складання заяв, актів, скарг, претензійна робота, представництво в ході переговорів з контрагентами, отримання дозвільних документів, реєстрація РРО та ін., внесення змін в статутні документи, реєстраційні дії, написання позовних заяв, апеляційних скарг, виконання судових рішень, представництво інтересів в органах державної влади, представництво інтересів клієнта під час проведення перевірок контролюючими органами, негайний виїзд адвоката. Переваги абонентського юридичного обслуговування: професійна та швидка юридична допомога, вигідна оплата юридичних послуг, економія на утримання штату юристів.

Претензійно-позовна робота
Складання претензій, відповідей на претензії, участь у веденні переговорів, досудове врегулювання спорів, аналіз і вивчення документів на предмет перспективи звернення до суду; збір доказової бази для подальшого звернення до суду; складання позовних заяв, скарг, клопотань; складання відзивів, заперечень, відповідей на відзиви; формування пакету документів для подачі в суд; участь в судових засіданнях; апеляційне та касаційне оскарження рішень судів.

Послуги адвоката:

✓ стягнення заборгованості за господарськими договорами;

✓ стягнення заборгованості за невиконаними роботами;

✓ розірвання, визнання недійсними договорів;

✓ оскарження штрафів Держпраці, Податкової служби;

✓ стягнення заподіяних підприємству збитків;

✓ представництво/захист в господарських відносинах;

✓ апеляційне та касаційне оскарження рішень судів.

Адвокатське Бюро “ЮРЛАЙТ”

Режим роботи:

Пн - Пт з 09.00 до 18.00,

Сб, Нд: вихідний.

(093) 783-06-73
(096) 283-90-84

Замовити зворотній дзвінок
home_tor

Працюємо на результат

home_time

Виїзд до клієнта

home_libra

Правильні рішення