fbpx Адвокат по ст. 286 КК України | Адвокатське Бюро «ЮРЛАЙТ»

Адвокат по ст. 286 КК України

Адвокат по ст. 286 КК України (ДТП з потерпілими)

Дорожньо-транспортна пригода в результаті якої завдано середньої тяжкості тілесні ушкодження або настала смерть потерпілої особи тягне за собою кримінальну відповідальність згідно статті 286 Кримінального кодексу України. Якщо водій керував транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння, то за таких же наслідків настає відповідальність за статтею 286-1 Кримінального кодексу України. Адвокат по статтях 286, 286-1 КК України потрібний не лише для захисту прав підозрюваного, обвинуваченого, а й для представництва інтересів потерпілого. Зверніться до Адвокатського Бюро «ЮРЛАЙТ» та забезпечте себе правом на захист та належну правову допомогу.

Стали учасником ДТП із потерпілими особами?

Не знаєте як правильно поводити себе при допиті?

Шукаєте адвоката для захисту в суді за ст. 286 КК?

Потрібно вирішити питання збитків?

Спеціалізуємось по даній категорії справ. Правова допомога по ст. 286 КК України

1

Укладаємо договір

2

Оплата авансу

3

Аналіз матеріалів

4

Захист в суді

Послуги адвоката:

✓ Миттєвий виїзд на місце події;

✓ Супровід при допиті у слідчого;

✓ Ведення переговорів з потерпілим;

✓ Забезпечення проведення експертиз;

✓ Складання процесуальних документів;

✓ Участь в судах усіх інстанцій

Наша статистика (справи по ст. 130 КУпАП)

  • Ведення переговорів з потерпілими70%
  • Досудове розслідування70%
  • Судове провадження50%

Кримінальна відповідальність за ст. 286 КК України

Кримінальна відповідальність за ст. 286 КК України
(Частина 1 Стаття 286 КК України) Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження – карається штрафом від 3000 до 5000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до 2-х років, або арештом на строк до 6-ти місяців, або обмеженням волі на строк до 3-х років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до 3-х років.

(Частина 2 Стаття 286 КК України) Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинили смерть потерпілого або заподіяли тяжке тілесне ушкодження – караються позбавленням волі на строк від 3-х до 8-ми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до 3-х років або без такого.

(Частина 3 Стаття 286 КК України) Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинили смерть кількох осіб – караються позбавленням волі на строк від 5-ти до 10-ти років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до 3-х років.

Послуги адвоката по ст. 286 КК України

Юридична консультація по ДТП (ст. 286 КК України)

Досудове врегулювання (переговори з потерпілим) по ст. 286 КК України

Захист підозрюваного на досудовому слідстві

Захист обвинуваченого у суді

Представництво потерпілого по ст. 286 КК України

Апеляційне та касаційне оскарження по ст. 286 КК України

Як адвокат по ст. 286 КК України може допомогти підозрюваному/обвинуваченому?
Адвокат буде супроводжувати клієнта від початку і до самого завершення справи. Вступивши у справу, адвокат надасть професійну юридичну консультацію клієнту щодо можливих варіантів розвитку подій з врахуванням деталей конкретної справи. Адвокат роз'яснить клієнту його права та обов'язки як підозрюваного, обвинуваченого, пояснить як правильно поводити себе при допиті у слідчого та в суді. При цьому адвокат буде присутнім на допитах, що буде додатковою гарантією вашої впевненості та забезпечення непорушення слідчим ваших прав. Крім цього адвокат збере докази невинуватості особи, інші докази необхідні для покращення становища клієнта у кримінальній справі, проведе переговори з потерпілим та підготує усі необхідні документи для захисту клієнта у суді: заяви, клопотання, скарги, пояснення, заперечення тощо. Нерідко для виграшу справи потрібно провести відповідні експертизи, організацію яких забезпечить також адвокат. Таким чином, участь адвоката у справі по ст. 286 КК України сприятиме більш ефективному захисту прав підозрюваного/обвинуваченого на всіх етапах її розгляду.

Як адвокат по ст. 286 КК України може допомогти потерпілому?
Адвокат може забезпечити повний юридичний супровід справи. Нерідко органи досудового розслідування діють неефективно, що призводить можливості підозрюваного уникнути кримінальної відповідальності. Як наслідок, винна особа не лише залишиться без покаранння, а й не матиме обов'язку компенсувати потерпілому будь-які збитки. Щоб цього не сталося у справі потрібно займати активну позицію, що допоможе зробити адвокат. Адвокат буде присутнім при допитах, проведе переговори з винною особою, допоможе зібрати необхідні докази, подасть цивільний позов про відшкодування збитків та забезпечить проведення експертиз, За участі адвоката потерпілий по ст. 286 КК України буде досконало знати свої права, а також чітко розуміти перспективи досягнення результату у справі.

Як виграти справу по ст. 286 КК України

Примирення з потерпілою особою
Примирення водія з потерпілою особою, як підстава для звільнення від кримінальної відповідальності, можливе лише у випадку вчинення кримінального правопорушення за ч. 1 ст. 286 КК України, тобто якщо потерпілому завдано середньої тяжкості тілесні ушкодження. Умовами звільнення від кримінальної відповідальності у зв'язку з примиренням є бажання потерпілого примиритися, відшкодування завданої шкоди, а також вчинення кримінального порушення вперше. Звільнення від кримінальної відповідальності у зв'язку з примиренням є чудовим варіантом для водія, оскільки при цьому не виникне судимість та не позбавлять права керування транспортним засобом. У разі звільнення від кримінальної відповідальності по ч. 1 ст. 286 КК, провадження у справі закривається судом.

Відсутність складу та події злочину за ст. 286 КК України
Склад кримінального правопорушення за ст. 286 КК України включає 4 елементи: порушення водієм вимог правил дорожнього руху, вина водія у порушенні цих правил, завдана шкода у вигляді тілесних ушкоджень або смерті потерпілих, причинний зв’язок між порушенням правил дорожнього руху та настанням суспільно-небезпечних наслідків. Відсутність хоча б одного елементу юридичного складу злочину означає, що відсутній сам злочин, а значить водія не може бути притягнуто до кримінальної відповідальності. Як наслідок, кримінальне провадження закривається судом. Наприклад, якщо у водія відмовили гальма і відбулося зіткнення, внаслідок чого потерпілому було заподіяно тяжкі тілесні ушкодження, то можна говорити про відсутність елементу складу злочину, а саме вини. В такому випадку, якщо справді ці обставини про несправність гальм будуть підтверджені висновком автотехнічної експертизи, то водій не підлягатиме кримінальній відповідальності.
Об'єктивна оцінка перспективи виграти справу по ст. 286 КК України

Зателефонуйте до нас і дізнайтесь свої реальні шанси виграти справу

Приклади виграних справ по ст. 286 КК України

Вартість послуг адвоката по ст. 286 КК України

Вартість послуг адвоката визначається у кожному конкретному випадку по домовленості з клієнтом, залежить від тяжкості кримінального правопорушення (частини 1,2 або 3 статті 286 КК України), обставин справи, місця здійснення досудового розслідування та місцезнаходження суду.

Переваги роботи з нами:

✓ швидкий аналіз матеріалів справи;

✓ розумна ціна на юридичні послуги;

✓ ми на зв'язку 24/7;

✓ конфіденційність;

✓ своєчасне виконання домовленостей
home_tor

Працюємо на результат

home_time

Виїзд до клієнта

home_libra

Надійний захист в суді

Участь адвоката у кримінальному провадженні є запорукою дотримання ваших прав та інтересів, незалежно від процесуального статусу у справі. Кримінальний процес є досить формалізованим, без грунтовних знань норм Кримінального процесуального кодексу, ймовірно, що моменти, на які б охоче звернув увагу адвокат, залишаться непоміченими судом, слідчим та прокурором. Слідчий та прокурор без сумніву скористаються найменшою можливістю викривити ситуацію на свою користь і зробити винним особу не з'ясувавши всіх обcтавин справи до кінця. За кожним кроком слідчого потрібен пильний контроль, чи то ви підозрюваний, чи то ви потерпілий, і цей контроль може забезпечити тільки адвокат. Не гайте часу, зателефонуйте до нашого Адвокатського бюро, отримайте попередню юридичну консультацію.

Зателефонуйте до нас та отримайте

професійну консультацію адвоката по ст. 286 КК

Найбільш поширені питання по ст. 286 Кримінального кодексу

Яку відповідальність передбачено за керування в нетверезому стані?
Штраф 17 000 грн. та позбавлення права керування на один рік.
За які дії настає відповідальність по ст. 130 КУпАП?
Відповідальність настає за керування в стані сп'яніння, що визначається за результатами проведення огляду водія, а також за відмову пройти огляд у встановленому законом порядку.
Коли водій звільняється від відповідальності за ст. 130 КУпАП?
Є два варіанти, за яких водій звільняється від відповідальності за ст.130 КУпАП: 1. Закриття провадження у справі у зв'язку з недоведеністю вини. 2. Закриття провадження у справі у зв'язку із закінченням строків притягнення до відповідальності.
Як повернути водійські права після позбавлення?
Після спливу одного року потрібно здати теоретичний та практичний іспит, а також пройти медичний огляд
Чи може суд застосувати до водія тільки штраф за ст. 130 КУпАП?
Ні. У випадку встановлення вини, до порушника застосовуються одночасно і штраф і позбавлення права керування. При цьому суд не може застосувати позбавлення строком менше ніж на рік, або менший розмір штрафу.
Які витрати має понести особа у разі визнання її винною судом за ст.130 КУпАП?
1. Штраф 17 000 грн. 2. Судовий збір 454 грн. 3. Витрати на повторну здачу іспитів та проходження медичного огляду.
На який строк можуть вилучати права поліцейські?
Поліцейські можуть вилучити посвідчення водія тимчасово на строк не більше 3 місяців. Якщо протягом 3 місяців суд не прийме рішення про визнання особи винною, водійські права мають бути негайно повернені .