fbpx Адвокат по статті 130 КУпАП | Адвокатське Бюро «ЮРЛАЙТ»

Адвокат по статті 130 КУпАП

Акція! Знижка 500 грн.

(лише Київ та Київська область)

До кінця акції залишилося

00

дні


00

години


00

хвилини


00

секунди


Адвокат по ст.130 КУпАП (Захист водіїв)

Стаття 130 КУпАП передбачає відповідальність за керування автомобілем у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або за відмову водія від проходження огляду у вигляді штрафу 17 000 грн. та позбавлення права керування на 1 (один) рік. Якщо на вас склали протокол за водіння в нетверезому стані або за відмову від проходження огляду на стан алкогольного чи наркотичного сп'яніння, зверніться до Адвокатського Бюро "ЮРЛАЙТ". Адвокати нашого бюро забезпечать захист у справах про притягнення водіїв до адміністративної відповідальності по ст. 130 КУпАП (керування автомобілем у стані алкогольного, наркотичного сп'яніння, відмова від огляду) та ст. 124 КУпАП (порушення ПДР).

Складено протокол про керування в нетверезому стані по ст. 130 КУпАП?

Складено протокол за відмову від проходження огляду по ст. 130 КУпАП?

Шукаєте адвоката для захисту в суді по ст. 130 КУпАП?

Водійське посвідчення вилучено працівниками поліції?

Спеціалізуємось по даній категорії справ. Правова допомога по ст. 130 КУпАП

1

Укладаємо договір

2

Оплата авансу 50%

3

Виграємо справу

4

Остаточний розрахунок

Послуги адвоката:

✓ Повернення водійських прав;

✓ Скасування штрафів;

✓ Захист водіїв по ст. 130 КУпАП;

✓ Захист водіїв за ст. 124 КУпАП;

✓ Кримінальні справи по ДТП;

✓ Оскарження дій поліції

Наша статистика (справи по ст. 130 КУпАП)

  • Скасовано протоколів70%
  • Закрито справ за строком давності20%
  • Повернуто на доопрацвання10%
Професійна оцінка перспективи скасування протоколу по ст. 130 КУпАП

Зателефонуйте до нас і дізнайтесь свої реальні шанси виграти справу

Приклади виграних справ по ст. 130 КУпАП

Відповідальність по ст. 130 КУпАП

За керування в нетверезому стані передбачено адміністративну відповідальність у вигляді позбавлення права керування автомобілем на 1 (один) рік та штраф у розмірі 17 000 грн. Штраф та позбавлення права керування застосовуються одночасно. Службові особи часто діють неправомірно і складають незаконні протоколи про притягнення водіїв до адміністративної відповідальності. Серед іншого, наслідком таких неправомірних дій є безпідставне позбавлення водійських прав та доволі значний штраф. Щоб уникнути незаконного позбавлення водійських прав радимо заручитися допомогою адвоката не лише в суді, а й відразу - в момент зупинки Вашого авто поліцією.

Адвокат

Іван Горобівський

380937830673


Захист клієнтів у справах по ст. 130 КУпАП. Правова допомога: адміністративні та кримінальні справи по ДТП.

Переваги роботи з нами


Послуги адвоката по ст. 130 КУпАП включають:

✓ аналіз протоколу та інших матеріалів справи;

✓ розробка тактики захисту;

✓ складання заперечень на протокол;

✓ складання скарг, клопотань;

✓ участь в судових засіданнях;

✓ допит працівників поліції та свідків.
home_tor

Працюємо на результат

home_time

Виїзд до клієнта

home_libra

Надійний захист в суді

Ми знаємо як правильно оскаржити неправомірні дії працівників поліції, скасувати штрафи, повернути водійські права та стягнути шкоду при ДТП. Не гайте часу, зателефонуйте до нашого Адвокатського бюро, отримайте попередню юридичну консультацію.

Інформація для водіїв по статті 130 КУпАП

Порядок розгляду справи по ст. 130 КУпАП
Приблизно через місяць з дня настання події, протокол про адміністративне правопорушення та додані до нього матеріали потрапляють до суду, юрисдикція якого поширюється на територію вчинення правопорушення по ст.130 КУпАП. Справа розглядається суддею одноособово у присутності особи, яка притягається до адміністративної відповідальності. Про час та місце розгляду справи особа повідомляється повісткою. Повістка має надійти на поштову адресу водія,що вказана в протоколі про адміністративне правопорушення. В судовому засіданні суддя досліджує протокол та інші докази (додатки до протоколу),заслуховує пояснення особи, розглядає клопотання. За результатами розгляду справи, суддя виносить постанову про визнання винуватим або постанову про закриття провадження у справі та визнання особи невинуватою. У випадку встановлення вини водія, постанова суду є підставою для оплати штрафу та позбавлення прав. Постанова суду набирає чинність через 10 днів з моменту її винесення, якщо тільки її не буде оскаржено в апеляційному порядку.

У яких випадках настає відповідальність по ст. 130 КУпАП?
Відповідальність по ст. 130 КУпАП настає виключно у таких випадках: 1) керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння; 2) керування транспортним засобом в стані наркотичного сп’яніння; 3) керування транспортним засобом під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу; 4) передача керування транспортним засобом особі, яка перебуває в стані сп’яніння; 5) вживання водієм алкоголю, наркотиків, або лікарських препаратів після ДТП за його участю; 6) вживання водієм алкоголю, наркотиків, або лікарських препаратів після зупинки поліцейським; 7) відмова від проходження огляду в закладі охорони здоров’я. Найбільш поширеними порушеннями звісно є керування транспортним засобом в стані алкогольного, наркотичного сп’яніння та відмова від проходження огляду.

Адміністративна відповідальність по ст. 130 КУпАП
1. Вчинення порушення вперше (стаття 130 КУпАП частина 1) – штраф 17 000 грн. та позбавлення права керування строком на 1 (один) рік.

2. Повторне порушення протягом року (стаття 130 КУпАП частина 2) – штраф 34 000 грн. та позбавлення права керування строком на 3 (три) роки та з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого або адміністративний арешт на строк 10 діб з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 3 (три)роки та з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого.

3. Вчинення порушення втретє протягом року (стаття 130 КУпАП частина 3) – штраф 51 000 грн. та позбавлення прав строком на 10 років та з конфіскацією транспортного засобу, який є у приватній власності порушника, або адміністративний арешт на строк 15 діб з позбавленням права керування транспортними засобами на строк десять років та з конфіскацією транспортного засобу, який є у приватній власності порушника.

4. Вживання алкоголю, наркотичних речовин тощо після ДТП або після зупинки транспортного засобу поліцейським до моменту проходження огляду (стаття 130 КУпАП частина 4) – штраф 34 000 грн. або адміністративний арешт на строк п’ятнадцять діб, з позбавленням права керування транспортними засобами на строк три роки.

Особливості складання протоколу по статті 130 КУпАП

Особливості складання протоколу за керування в стані алкогольного сп’яніння
У разі виявлення поліцейським ознак алкогольного сп’яніння, поліцейський зобов’язаний запропонувати водієві пройти огляд на місці зупинки транспортного засобу за допомогою технічного приладу. В Україні застосовується спеціальний технічний прилад – «Драгер». Поліцейський розпечатує у присутності водія муштук, робить контрольний забір повітря і пропонує пройти огляд – «задутися». Якщо прилад покаже результат більше 0,2 проміле, це означає, що водій перебуває в стані алкогольного сп’яніння і щодо нього складається протокол. Проходження огляду за допомогою приладу «Драгер» здійснюється за обов’язковою пристуністю двох незацікавлених свідків. Пам’ятайте, у разі пропозиції пройти огляд на місці, відразу вимагайте документи на спеціальний технічний засіб, який поліцейський має намір використовувати: свідоцтво про повірку та сертифікат. За результатами огляду в закладі охорони здоров’я складається висновок про результат огляду в трьох примірниках. Один з примірників вручається водію. У висновку вказується результат огляду: позитивний/негативний та кількість проміле алкоголю. У разі виявлення кількості алкоголю в організмі вище норми, складається протокол про адміністративне правопорушення.

Особливості складання протоколу за керування в стані наркотичного сп’яніння
У разі виявлення поліцейським ознак наркотичного сп’яніння, поліцейський відразу зобов’язаний запропонувати водієві пройти огляд в закладі охорони здоров’я. Законодавство не передбачає процедуру проходження огляду на стан наркотичного сп’яніння на місці зупинки транспортного засобу за допомогою будь-яких приладів, як це відбувається для визначення стану алкогольного сп’яніння. Огляд має бути проведений в найближчому закладі охорони здоров’я, який входить до переліку закладі, що мають право проводити подібні огляди водіїв. Для проведення огляду на стан наркотичного сп’яніння обов’язково відбирається один з біологічних матеріалів: сеча, слина, кров. За результатами огляду в закладі охорони здоров’я складається висновок про результат огляду в трьох примірниках. Один з примірників вручається водію. У висновку вказується результат огляду. При проходженні такого огляду присутність свідків не вимагається. До протоколу про адміністративне правопорушення долучаються: висновок, направлення на проходження огляду, відео з нагрудної камери поліцейського.

Особливості складання протоколу за відмову від проходження огляду
Протокол про адміністративне правопорушення по ст. 130 КУпАП складається на водія, який відмовився від проходження огляду на стан алкогольного чи наркотичного сп’яніння в закладі охорони здоров’я. Відмова має бути зафіксована в присутності не менше двох свідків. Також відмова водія від проходження огляду фіксується за допомогою відеокамери. До протоколу про адміністративне правопорушення долучаються: письмові пояснення свідків, відео з нагрудної камери поліцейського.

Чи потрібен адвокат по ст. 130 КУпАП?

Захистити свої права самостійно досить важко, а інколи практично неможливо. Особа, яка намагається захистити себе по ст. 130 КУпАП самостійно, як правило робить безліч неправильних дій, або ж не вчиняє тих процесуальних дій, які необхідно вчинити. Захищати інтереси водія, який притягається до адміністративної відповідальності по ст. 130 КУпАП має право тільки адвокат. Саме тому, для прийняття правильних рішень, рекомендуємо відразу заручитися допомогою адвоката. Адвокат надасть рекомендації щодо поведінки водія, виробить позицію захисту, здійснить професійний захист водія у суді.

Зателефонуйте до нас та отримайте

професійну консультацію адвоката по ст. 130 КУпАП


Найбільш поширені питання по ст. 130 КУпАП

Яку відповідальність передбачено за керування в нетверезому стані?
Штраф 17 000 грн. та позбавлення права керування на один рік.
За які дії настає відповідальність по ст. 130 КУпАП?
Відповідальність настає за керування в стані сп'яніння, що визначається за результатами проведення огляду водія, а також за відмову пройти огляд у встановленому законом порядку.
Коли водій звільняється від відповідальності за ст. 130 КУпАП?
Є два варіанти, за яких водій звільняється від відповідальності за ст.130 КУпАП: 1. Закриття провадження у справі у зв'язку з недоведеністю вини. 2. Закриття провадження у справі у зв'язку із закінченням строків притягнення до відповідальності.
Як повернути водійські права після позбавлення?
Після спливу одного року потрібно здати теоретичний та практичний іспит, а також пройти медичний огляд
Чи може суд застосувати до водія тільки штраф за ст. 130 КУпАП?
Ні. У випадку встановлення вини, до порушника застосовуються одночасно і штраф і позбавлення права керування. При цьому суд не може застосувати позбавлення строком менше ніж на рік, або менший розмір штрафу.
Які витрати має понести особа у разі визнання її винною судом за ст.130 КУпАП?
1. Штраф 17 000 грн. 2. Судовий збір 454 грн. 3. Витрати на повторну здачу іспитів та проходження медичного огляду.
На який строк можуть вилучати права поліцейські?
Поліцейські можуть вилучити посвідчення водія тимчасово на строк не більше 3 місяців. Якщо протягом 3 місяців суд не прийме рішення про визнання особи винною, водійські права мають бути негайно повернені .