fbpx Оскарження ухвали про обрання, зміну запобіжного заходу | Адвокатське Бюро «ЮРЛАЙТ»

Оскарження ухвали про обрання, зміну запобіжного заходу

У разі постановлення або зміни судом ухвали про обрання запобіжного заходу, що не відповідає тяжкості вчиненого злочину, або ж за відсутності законних підстав, її можна скасувати, шляхом оскарження в апеляційному порядку. Найбільш поширеною практикою є оскарження ухвал про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою чи домашнього арешту.  Для апеляційного оскарження ухвали про обрання запобіжного заходу, зверніться до Адвокатського Бюро “ЮРЛАЙТ”.


Послуги адвоката у кримінальних справах:

Виїзд до підозрюваного;
Складання та подання апеляційної скарги;
Участь в апеляційному розгляді;
Підготовка усіх необхідних процесуальних документів;
Збирання доказів


Вартість – від 7 000 грн.


Підставою застосування запобіжного заходу є наявність обґрунтованої підозри у вчиненні особою злочину та наявність ризиків переховування від слідства, вчинення нового злочину, впливу на свідків та інших. Для належного захисту прав при вирішенні питання про обрання запобіжного заходу слід максимально використовувати права, надані законом.

Працюємо на результатЗначний досвідСвоєчасне виконання

А чи знаєте Ви, що ухвалу суду про обрання або зміну запобіжного заходу можна оскаржити протягом 7 днів з моменту її оголошення? Не гайте часу, зателефонуйте до нашого Адвокатського бюро, отримайте попередню юридичну консультацію.


(093) 783-06-73
(096) 283-90-84


Замовити зворотній дзвінок