fbpx Пакети стягнення заборгованості | Адвокатське Бюро «ЮРЛАЙТ»

Пакети стягнення заборгованості

Пакети для стягнення заборгованості за розписками, договорами та іншими зобов'язаннями

Виберіть свій пакет послуг

Досудове стягнення заборгованості здійснюється в будь-якому випадку і полягає в написанні претензії до боржника та подальшому веденні переговорів. Це перша стадія стягнення грошових коштів, на якій визначаються перспективи можливого повернення коштів та алгоритм дій. Якщо домовленостей не досягнуто, а кошти не повернуто, тоді настає наступна стадія - "Судове стягнення заборгованості".
Судове стягнення здійснюється в разі відмови боржника повернути кошти в добровільному порядку на стадії досудового врегулювання. Судове стягнення заборгованості полягає у зверненні до суду з позовною заявою для доведеності факту існування заборгованості та обов'язку боржника повернути кошти.
Виконавче провадження - це стадія повернення коштів, яка полягає у зверненні до виконання рішення суду про стягнення грошових коштів, накладенні арешту на кошти, майно боржника та подальшій їх реалізації для здійснення виплати стягувачу. В окремих випадках можливе звернення до виконання інших виконавчих документів, що не стосуються судових рішень.