fbpx Повернення одного процента при першій купівлі квартири, будинку | Адвокатське Бюро «ЮРЛАЙТ»

Повернення одного процента при першій купівлі квартири, будинку

Збір до Пенсійного фонду з операцій купівлі-продажу нерухомого майна в розмірі 1% не сплачується громадянами, які придбавають житло вперше. Чинним законодавством України не передбачено механізму встановлення факту придбання житла вперше, а значить документально підтвердити це неможливо. Виписка з реєстру нерухомого майна, ніінформаціонная довідка з державного реєстру прав на нерухоме майно не визнаються нотаріусами належними доказами набуття особою житла вперше. У зв’язку з цим, у покупця немає іншого виходу, як оплатити пенсійний збір. Однак сплачений збір можна повернути.


Факт придбання квартири вперше може бути встановлений тільки в судовому порядку, після чого сплачений збір повинен бути повернутий в повному розмірі. Більш докладно про процедуру повернення коштів можна дізнатися за посиланням.


Юристи Адвокатського Бюро «ЮРЛАЙТ» допоможуть вам повернути збір, сплачений до Пенсійного фонду. Ми самостійно складемо заяву, позов, сформуємо документи, здійснимо представництво Ваших інтересів в суді, органах Державної казначейської служби та Пенсійного фонду.


 (093) 783-06-73
 (096) 283-90-84


Замовити зворотній дзвінок