fbpx Участь адвоката у розгляді питання про обрання, зміну запобіжного заходу | Адвокатське Бюро «ЮРЛАЙТ»

Участь адвоката у розгляді питання про обрання, зміну запобіжного заходу

Запобіжний захід застосовуються до підозрюваного з метою запобігти незаконним спробам переховуватися від слідства, приховати докази, чи іншим чином негативно вплинути на розслідування справи. Найбільш суворим запобіжним заходом є тримання під вартою.  Для забезпечення справедливого вирішення питання про обрання запобіжного заходу, зверніться до Адвокатського Бюро “ЮРЛАЙТ”.


Послуги адвоката у кримінальних справах:

Виїзд до підозрюваного;
Участь у судових засіданнях;
Підготовка клопотань, заперечень;
Підготовка усіх необхідних процесуальних документів;
Збирання доказів


Вартість – від 10 000 грн.


Підставою застосування запобіжного заходу є наявність обґрунтованої підозри у вчиненні особою злочину та навність ризиків переховування від слідства, вчинення нового злочину, впливу на свідків та інших. Для належного захисту прав при вирішенні питання про обрання запобіжного заходу слід максимально використовувати права, надані законом.

Працюємо на результатЗначний досвідСвоєчасне виконання

А чи знаєте Ви, що якщо особу було затримано, строк тримання під вартою обчислюється з моменту затримання, а строк дії ухвали про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою не може перевищувати 2 місяці? Не гайте часу, зателефонуйте до нашого Адвокатського бюро, отримайте попередню юридичну консультацію.


(093) 783-06-73
(096) 283-90-84


Замовити зворотній дзвінок