fbpx Участь адвоката в проведенні окремої процесуальної дії | Адвокатське Бюро «ЮРЛАЙТ»

Участь адвоката в проведенні окремої процесуальної дії

Слідчі дії – це дії, що спрямовані на збирання доказів або перевірку вже зібраних доказів у конкретному кримінальному провадженні (допит, впізнання, обшук, освідування тощо). При проведенні слідчої дії без участі адвоката права та законні інтереси підозрюваного, потерпілого, свідка можуть бути істотно порушені. Зверніться до Адвокатського Бюро “ЮРЛАЙТ”, ми забезпечимо ефективний захист Ваших прав та належний контроль за законністю проведення процесуальної дії.


Послуги адвоката у кримінальних справах:

Виїзд до підозрюваного, обвинуваченого;
Участь адвоката під час допиту;
Участь адвоката під час проведення обшуку;
Участь адвоката під час слідчого експерименту;
Участь адвоката під час проведення впізнання;
Участь адвоката під час проведення освідування;
Участь адвоката в інших слідчих діях


Вартість – від 2 500 грн.


Під час проведення слідчої дії присутні особи, що її ініціювали, мають право ставити питання, висловлювати свої пропозиції, зауваження та заперечення щодо порядку проведення відповідної слідчої дії, які заносяться до протоколу. Для належного захисту прав при проведенні слідчих дій слід максимально використовувати права, надані законом.

Працюємо на результатЗначний досвідСвоєчасне виконання

А чи знаєте Ви, що обшук житла чи іншого володіння особи та обшук особи здійснюються з обов’язковою участю не менше двох понятих, а слідчі дії не можуть проводитися в нічний час доби? Не гайте часу, зателефонуйте до нашого Адвокатського бюро, отримайте попередню юридичну консультацію.


(093) 783-06-73
(096) 283-90-84


Замовити зворотній дзвінок