fbpx Участь адвоката в затвердженні угод про примирення, визнання винуватості | Адвокатське Бюро «ЮРЛАЙТ»

Участь адвоката в затвердженні угод про примирення, визнання винуватості

У кримінальному провадженні може бути укладено два види угод: угода про визнання винуватості та угода про примирення. В угоді про визнання винуватості сторони визначають вид і міру покарання винної особи, а в угоді про примирення – звільнення особи від відбування покарання. При укладенні угод без участі адвоката права та законні інтереси підозрюваного, обвинуваченого, потерпілого, можуть бути істотно порушені. Зверніться до Адвокатського Бюро “ЮРЛАЙТ”, ми забезпечимо ефективний захист Ваших прав та належний контроль процесу укладення та затвердження угоди.


Послуги адвоката у кримінальних справах:

Виїзд до підозрюваного, обвинуваченого, потерпілого;
Складання угоди про визнання винуватості;
Складання угоди про примирення;
Роз’яснення умов угоди;
Участь адвоката в проведенні переговорів;
Участь адвоката під час укладення угоди;
Участь адвоката під час затвердження угоди судом


Вартість – від 7 000 грн.


Зміст угоди про примирення та визнання винуватості має відповідати вимогам чинного законодавства. При укладенні угоди наші адвокати забезпечать максимальний захист прав клієнта, незалежно від його процесуального статусу (потерпілий, підозрюваний, обвинувачений).

Працюємо на результатЗначний досвідСвоєчасне виконання

А чи знаєте Ви, що угода про примирення може бути укладена у кримінальному провадженні щодо злочинів невеликої та середньої тяжкості, а у разі невиконання угоди заінтересована сторона має право звернутися до суду з вимогою про скасування вироку? Не гайте часу, зателефонуйте до нашого Адвокатського бюро, отримайте попередню юридичну консультацію.


(093) 783-06-73
(096) 283-90-84


Замовити зворотній дзвінок